Poslední přání, aneb průvodce na poslední cestě

Klienti se často ptají, jak a co vlastně připravit pro rodinu, když už tu nebudou.

Tvoje cesta k jasné a kompletní přípravě podkladů pro rodinu je tady. Stačí vyplnit tento ebook.

Cena 499,-

Tipnu si:

Jsi zodpovědná/ý ke svému životu. 

Už tě nebaví říkat si, co by se stalo kdybych tady už nebyl/a, jak by to asi řešili? 

Už jsi zkoušel/a několikrát poskládat dokumenty, naznačit rodině, kde je najdou a jak by sis ten konec představoval/a, ale nakonec tě stejně nikdo neposlouchal.

Neustále ti běží hlavou "Měl/a bych jim to nějak říct, sepsat".

Cítíš se bezradně, ještě se na poslední cestu nechystáš, nechceš rodinu stresovat, ale na druhou stranu, bys jim to chtěl/a usnadnit. Co kdyby se něco stalo.

A taky vím, že:

Chceš dosáhnout jistoty, že to bude v pohodě a na nic se nezapomene a to bez zbytečného pátrání, stresů a složitého dohledávání.

Toužíš po jasných krocích jak vše pro svou rodinu připravit, tak aby to pro ně bylo snadné a srozumitelné. 

Už víš, že je potřeba si na to sednout, promyslet to a vše srozumitelně poskládat a sepsat. 

Jsi připraven/a být o krok napřed a mít pro svou rodinu připravené všechny informace i dokumenty a vystoupit ze začarovaného kruhu stálého naznačování co by jsi chtěl/a kdyby...

Co kdybys věděl/a, jak...

... Začít připravovat podklady a informace pro svou rodinu.

Pokud chceš mít jasně a srozumitelně připravené dokumenty a informace, je potřeba začít o nich konkrétně přemýšlet, přestat naznačovat a sepsat je.

V ebooku Poslední, přání, aneb průvodce na poslední cestě se podíváme, co vše je třeba pro rodinu připravit, jak to zpracovat a co vše rodina musí řešit.

...Dosáhnout kompletně, jasně a srozumitelně připravených podkladů pro svou rodinu. 

Zodpovědně, jasně a srozumitelně připravené podklady nejsou souhra náhod. Ve chvíli, kdy budeš mít za zády jasného průvodce a začneš následovat efektivní kroky, nemůžeš šlápnout vedle.

...Převést svá přání do reality

Rad už jsi četl/a nebo slyšel/a spoustu, možná je ten pravý čas posunout se dál, směrem k realizaci. Co kdybys věděl/a, jak zhmotnit svá naznačovaná přání a jednoduše je popsat podle předem připraveného průvodce.

V ebooku Poslední přání, aneb průvodce na poslední cestě nezůstáváme na povrchu, jdeme krok po kroku do jasné realizace!

Kdo jsem

Moje jméno je Jarmila Elznerová a jsem finančním průvodcem pro každého, kdo chce své peníze efektivně spravovat a to ať už jsi na začátku a nebo již to nějakou cestou zkoušíš.

Učím svoje klienty zásady zodpovědného života a to nejen ve financích tak, aby byli připraveni na různé životní události a dosáhli tak jistoty, že mají vše jasně nastaveno podle svých přání.

A protože s klienty řeším pozůstalosti a také možnosti co vše připravit pro rodinu před svou poslední cestou na onen svět. Přišlo mi nespravedlivé, že když neví některé věci, notáři jim často neporadí a nepomůžou. Stojí to tak spoustu nervů, stresu a často i peněz. A proto jsem hledala cestu, jak to udělat, aby to rodina měla jasné, srozumitelné a relativně snadné. Sama jsem prošla cestu příprav na posleldní cestu s mým dědečkem a opravdu to není jednoduché a ani jasné. Dědečkovo úmrtí mě tak inspirovalo k napsání podrobného průvodce.

Chceš vědět jak na to?

3 kroky k efektivně připraveným podkladům a informacím pro rodinu

 • 1) Co máš rád/a a představa posledního rozloučení
  Jako první se zaměříme na tvoje přání a na to co máš rád/a a jak to souvisí s přípravou informací pro rodinu. Ujasníš si jak by sis představoval/a svou poslední cestu. Veškeré informace připravíš své rodině srozumitelně podle jasné struktury.
 • 2) Co je třeba udělat, když už tu nejsi
  Získáš návod pro svou rodinu, co vše je třeba zařídit a ty jim s tím můžeš pomoci, tím, že jim informace shrneš na jedno místo. A to i v časové posloupnosti, kdy je co třeba řešit.
 • 3) Podklady k řešení pozůstalosti
  Aby rodina nemusela složitě zjišťovat všechny informace k majetku, dokumentům a jiným záležitostem. Vše jim shrneš v tomto dokumentu. Nebudou tak muset sami pátrat, aby notáři dodali požadované dokumenty.

Co najdeš v ebooku Poslední přání, aneb průvodce na poslední cestě?

Najdeš zde podrobného průvodce, tak abys mohl/a vše připravit. Ebook tě postupně bude provázet od oblíbených věcí, které mají vliv na vzhled a organizaci pohřbu, trachty. Provede tvé pozůstalé, co a kdy mají dělat či zařídit. 

Pomůže ti shrnout informace o rodině a těch, které je třeba pozvat.

Máš zde prostor sdělit své poslední přání, co bys chtěl/a aby věděli a nezapomněli na to.

Jak postupovat, když rodině přijde úmrtní list a podklady a informace, které s tím souvisí. Co s ním je třeba vše zařídit. Ty jim připravíš podklady, aby nemuseli nic dohledávat.

Najdeš zde také informace jak sepsat závětjaké podklady je třeba předložit notáři.

Co říkají moji klienti o ebooku Poslední přání, aneb průvodce na poslední cestě

"je to vlastně takový projev lásky, dát těm živým návod"

V prvé řadě Ti musím napsat, že je opravdu vidět jak jsi přemýšlela nad každým detailem. Za mě je to výborně sepsané.  Každý si tam může najít pro sebe to, co potřebuje a jak to vidí, co by ti jeho rodinní příslušníci potřebovali vědět.  U mě je to hlavně o tom, sepsat všechny ty produkty co mám, hlavně hypotéku a Tvoje jméno a číslo, aby se na Tebe kluci mohli obrátit. Je to "jakože" smutné téma, ale odchody se dějí a je to vlastně takový projev lásky, dát těm živým návod, co se má zařídit. Určitě jim to pomůže, když zasažení smutkem, ledacos mohou opomenout.
Vlasta Chalanyová

Chci e-book Poslední přání, aneb průvodce na poslední cestě

Cena 499,-

Možná ti teď běží hlavou

Ale Jarko já už jsem to zkoušela sepsat, ale informace se mění a pak to stejně nefunguje.

Moje odpověď: Chápu. E-book Poslední přání, aneb průvodce na poslendí cestě přináší výsledky, protože pracuje s informacemi, které se často nemění, jako například známí a rodina, nebo uložení věcí a počítá také s tím, že se může situace změnit, ty však změníš jen tu část, které se to týká. A to tak, že si buď vytiskneš jen danou stranu a nebo máš vše v elektronické podobě a tam si přepíšeš jen danou informaci či věc, které se to týká.

Představ si, že ...

Nemusíš čekat na to až bude čas nebo budeš "stará/starý".

Můžeš mít mít všechny podklady a návody pro rodinu připraveny bez strachu co bude, až tady nebudu. Jak to budou řešit?

Dokážeš vytvořit podklady s ucelenými informacemi a dokumenty a budeš se cítit spokojeně a připraveně.

Nejčastější dotazy k ebooku

Poslední přání, aneb průvodce na poslední cestě:

 • Musím to vyplňovat teď?
  Nemusíš, stačí když máš ebook po ruce a když budeš mít chuť, nebo tě něco napadne, tak si to do něj zapíšeš.
 • Musím vyplňovat všechno?
  Nemusíš, vyplň jen to, co je pro tebe a tvou rodinu podstatné. Můžeš si vybrat jednu část, jednu stranu a nebo také třeba vynechat jen jednu věc.
 • Co když budu chtít něco změnit?
  Když budeš používat ebook v elektronické podobě, danou informaci jen přepíšeš. Když v tištěné, můžeš to jen přeškrtnout a přepsat a nebo vytisknout stranu znova a vyplnit ji. Je to čistě na tobě.
 • Kam bych si měl/a ebook uložit?
  Dej ho tam, kde víš, že ho tvá rodina snadno najde a nebo jim o něm rovnou řekni.