SOS tipy, které ti zaručeně ušetří peníze

Víš, že můžeš ušetřit až 25% z měsíčních výdajů?

Tento e-book by dokázal ušetřit mým klientům téměř 3 700 000,- Kč.
Kdyby ho měli ve správný čas.

Co ti běžní finanční či bankovní poradci neřeknou?

Získej 120 tipů přímo z praxe pro práci s penězi, komunikaci s pojišťovnami a nejefektivnější nastavení tvých finančních produktů. V e-booku najdeš tipy pro řešení běžných životních situací jako je třeba dopravní nehoda, rozbitý mobilní telefon a další.

Najdeš zde vše co potřebuješ k úspoře v domácím rozpočtu.

Nemusíš hned číst celý e-book, stačí ho projít, mít po ruce a když bude potřeba, tak najít tu správnou oblast a informaci.

Mám pro tebe hned 3 BONUSY:

  • Bonus Pravidelná akutalizace informací
    Na 1 rok získáš přístup k aktualizaci informací, které v e-booku najdeš. Jednoduše, když nám vláda změní zákon, pojišťovny přístup k řešení atp. Tak ti pošlu aktuální verzi e-booku.
  • Bonus Přístup k dalším tipům
    Zkušeností klietů přibývá a tak získáš přístup na 1 rok k dalším radám, tipům a informacím, které spatří světlo světa. Už teď připravuji rozšíření.
  • Bonus Plánovač rodinného rozpočtu
    Tabulka, která ti pomůže řídit tok tvých peněz, je do podrobna rozpracovaná s automatickými výpočty. A aby se ti s ní dobře pracovalo, tak pro tebe mám také videonávod jak s ní pracovat a jak ji efektivně a snadno využívat. Její využití tak pro tebe bude snadné, rychlé a věřím, že i zábavné.

Reference : 

Jáju Elznerovou znám osobně z pravidelných setkávání tvůrčích osobností v Kroměříži. Líbí se mi její individuální přístup ke klientům a řešení potřeb klientů. E-book je přehledný, plný potřebných informací a zajímavých tipů. Je důležité mít v oblasti financí člověka, kterému můžete věřit a 100% se na něj spolehnout, že všechny nastavené produkty slouží především jako funkční prevence před různými událostmi a jsou pravidelně aktualizovány dle potřeb a možností klienta. DOPORUČUJI!!
Markéta Malouškováspecialista na strategii 5S
SOS rady jsou opravdu skvělé a je to výborný nápad. Dokonce, i když vím již dost věcí od Tebe, ještě jsem tam našla nové poznatky a zajímavé rady. Určitě pro nové klienty to bude velmi přínosné a věřím, že i stávající klienti si rádi připomenou nebo osvěží rady, i přesto že se o všechno hezky staráte a řešíte. Je fain mít za poradce člověka, kterému důvěřuji a nebojím se ho na cokoliv zeptat a řešit jakýkoliv problém. Vždy dojdeme zdárnému konci. Najdete nejlepší variantu pojištění, pomůžete s papíry na pojišťovnu a především nenutíte do pojistek či smluv, které by byly pro mě nevýhodné. Jsem ráda, že se i nadále vzděláváte a rozšiřujete si svůj obzor. Za mě jste úžasný tým a přeji Vám, ať se Vám i nadále dobře daří a Vaše firma jen vzkvétá.
Jitka HlucháVedoucí skladu

Znáte tu hlášku?
"Není potřeba vědět všechno, ale vědět, kde to najít."

V e-booku najdeš informace pro každého člověka, ať už jsi řemeslník či manažer, každý dnes řeší peníze.

Jsou tam konkrétní rady, tipy a informace, které již mí klienti zažili a každý z bodů je stál peníze.

A co vy? Dáváte rádi bance, pojišťovně či finančnímu poradci peníze? 

S tragédiemi u klientů se za poslední období roztrhl pytel, a tak jsem se rozhodla dát to vědět do světa formou tohoto e-booku, aby se to nestávalo dalším a dalším lidem.

Cena e-booku je zlomek toho co, ti může přinést. 

Co všechno získáš

Sos tipy, které ti zaručeně ušetří peníze se 120 radami, tipy a inofrmacemi ve 12ti různých oblastech čeká na tebe, aby ti zkušenosti klientů přinesly peníze.

Získáš také 3 bonusy:

1. Aktualizaci informací z e-booku podle aktuální situace ekonomiky na 1 rok.

2. Přístup k dalším radám, tipům a informacím, které vzniknou z dalších zkušeností klientů.

3. Plánovač rodinného rozpočtu - samotnou tabulku a také videonávod, jak ji efektivně využívat.

Cena : 1999,-