Nabídka

Spoluprací se mnou získáš 16ti leté zkušennosti z oblasti financí. Můj osobitý přístup, který je vždy zaměřený na klienta a jeho požadavky. Získáš partnera či průvodce, na životní cestě s financemi, kterému můžeš zavolat s jakoukoliv otázkou. A spoustu dalších bonusů navíc, které najdeš níže.

Klienti se často ptají, jak a co vlastně připravit pro rodinu, když už tu nebudou. Tvoje cesta k jasné a kompletní přípravě podkladů pro rodinu je tady. Stačí vyplnit tento ebook.
499 KČ
Pouhých 12 tipů by dokázalo ušetřit mým klientům téměř 3 700 000,- Kč.
1 999 kč
Letos je revoluční rok a v rámci novinek, které pro Vás máme je také vydávání Komiksu Lady Garde.
Finance, ezoterika, hojnost ... Jak to spolu souvisí? Ač se to nezdá, tak velice úzce, ono totiž tyhle věci mohou dokonale fungovat pouze v souladu.
Když chceš mít jasný přehled co, kdy, kde a proč máš zaplatit. Jak své finanční produkty efektivně využívat a zbytečně neplatit víc než je třeba.
Pravidelný servis smluv z finančního sektoru pro zaměstnance společnosti. Zaměstnavatel pak nemusí řešit náročnou administrativu spojenou s poskytováním příspěvků zaměstnavatele. Zaměstnanci jsou spokojeni, že nemusí kvůli každé úpravě hledat pobočku dané instituce.
Partner v podnikání se vždy hodí. Přijďte se seznámit, inspirovat, najít nové partnery v podnikání z Kroměříže a okolí. Atmosféra vládne vždy přátelská a na jídle si také pochutnáte!
Od mateřské školy po seniory. Workshopy na míru i předem připravená témata. Vzdělávání akreditované MPSV. Vše je propojené s aktuální situací na finančním trhu, praktickými ukázkami a cvičeními.
Členství v Garde auto-moto ti přinese bezstarostnou jízdu autem za každých okolností. Ať už půjde o nenadálé události tipu dopravní nehody, vykradeného auta či ruce od kečupu... Ale také Ti ušetří peníze třeba na povinném ručení a to v průměru 500,-/rok.